Medikal Sepetim | Hızlı Hizmet GüvencesiMedikal Sepetim | Hızlı Hizmet Güvencesi
  • Hızlı Arama
    Hızlı Ürün Arama
  • Marka Arama
    Hızlı Marka Arama
  • Sponsor Ürünler

WOLLEX ELEKTRO AKUPUNKTUR AĞRI YÖNETİM SİSTEMİ

WOLLEX ELEKTRO AKUPUNKTUR AĞRI YÖNETİM SİSTEMİ
WOLLEX ELEKTRO AKUPUNKTUR AĞRI YÖNETİM SİSTEMİ WOLLEX ELEKTRO AKUPUNKTUR AĞRI YÖNETİM SİSTEMİ WOLLEX ELEKTRO AKUPUNKTUR AĞRI YÖNETİM SİSTEMİ WOLLEX ELEKTRO AKUPUNKTUR AĞRI YÖNETİM SİSTEMİ
Kategori : Tens Cihazları
Marka : WOLLEX
Ürün Adı : WOLLEX ELEKTRO AKUPUNKTUR AĞRI YÖNETİM SİSTEMİ
* Hediyesi : Süper Area Diş Beyazlatma Kiti
: 101,85 TL + KDV
Fiyat :
110,00 TL
110,00 TL
Havale : 106,70 TL (%3.00 havale indirimi)
Adet :
10,63 TL den başlayan taksitlerle!!
Ürün stokta bulunmamaktadır.

 
SON YILLARIN  EN FAYDALI VE EN ETKİLİ AĞRILARDAN KURTULMA YÖNTEMİ

 WOLLEX WX-3018 ELEKTRO-AKUPUNTUR TENS  CİHAZI

Gelmeden Rahatsızlıkları Engelleyin

Geldikten Sonra Ağrılarınızdan Kurtulun.

WOLLEX  ELEKTRO- AKUPUNTUR AĞRI YÖNETİM SİSTEMİ
Ağrı Yönetim Sistemi

WOLLEX, WXP-1250, Elektronik ağrı yönetim sistemi,
Migren, spor kazaları,  bel, boyun ve sırt ağrıları, ve diğer her türlü ortaya çıkabilecek ağrılarla pratik olarak evde herhangi bir yardım görmeden kullanabileceğiniz yepyeni sıradışı bir ürün. Ürünümüzün 5000 kişi üzerinde yapılan istatistiki çalışmalar sonucunda kullanıcıların %2597'si aşırı derecede memnun olduklarını ortaya koymuştur.

Hem Kişilerin Hemde Fizik Tedavi Uzmanların Kullanabileceği Yan Etkisiz Deriye Temas Yöntemi

İle Çalışan Elektronik Bir Terapi Cihazıdır.

Özellikleri;

Hızlı
Çabuk Etki
Kolay Kullanım
İlaç kullanmadan ağrılardan kurtulma yöntemi 
 
Faydaları
Ağrı problemlerini azaltır
Kan dolaşımını hızlandırır
Kas gerginliğini yavaşlatır
Psikolojik sorunları ciddi biçimde azaltır
Tedavi süresi minimuma seviyeye düşer
Vucut metobalizmasını canlandırır
Kas incilmelerini iyileştirir 
 
Avantajları

Evde kolaylıkla kullanılabilinir
Bir düğmeye dokunuşla tüm ağrılardan kurtuluş
Vücüdün kendi ağrı  yoketme fonksiyonlarını devreye sokar
Ağrı kesici ilaçlardan çok daha etkili ve çok daha güvenilirdir
Diğer profosyonel hesaplarla karşılandığında çok ekonomik ve ucuzdur
 

HEM TENS CİHAZI 4 PEDLİ

HEMDE MASAJ TERLİKLİ

VE AKUPUNTUR ÖZELLİĞİ

2009 YILININ OLAY YARATAN  ÜRÜNÜ.

Evde Kolaylıkla Kullanılır.Bir Düğmeye Dokunuşla Tüm Ağrılardan Kurtuluş.

Ağrı Kesici İlaçlardan Çok Daha Etkili Ve Çok Daha Güvenilirdir.

Vücudun Kendi Ağrı Yok Etme Fonksiyonlarını Devreye Sokar.

Radyo 7 programcılarından Eda Çelebi’nin hazırlayıp sunduğu Eda’yla Gün Ortası programının dünkü konuğu Dr. Hikmet Gülaçtı oldu. Gülaçtı, akupunktur tedavisi hakkında bilgiler verdi. Reflü, migren, boyun ve sırt ağrıları ve boyun fıtıklarının akupunktur sayesinde tedavi edilebildiğini söyleyen Gülaçtı, kilo vermede akupunkturun iştahı kesici bir yöntem olarak kullanıldığını belirtti.
 
Akupunkturu ‘deri üzerindeki belli noktalarının uyarılması neticesinde vücudun kendi kendini iyileştirme kudretinin açığa çıkarılması’ olarak tanımlayan Dr. Hikmet Gülaçtı ile Eda Çelebi’nin sohbeti:

EDA: Akupunktur nedir?
HİKMET GÜLAÇTI: Akupunktur binlerce yıl öncesine dayanan bir tedavi tekniğidir. Bazen bana işe yarıyor mu yaramıyor mu diye sorarlar. Bende şöyle cevap veriyorum: 3000 sene öncesinden beri kaybolmamışsa akupunkturun bir yararı vardır. Bu teknik çok uzun yıllardan sonra hala gündemdeyse ve hala kullanılıyorsa bununda bir hikmeti vardır. Akupunktur deri üzerindeki belli noktalarının uyarılması neticesinde vücudun kendi kendini iyileştirme kudretinin açığa çıkarılmasıdır. Vücutta bazı nedenlerden dolayı yaralar oluşabiliyor. Bir süre sonra hiçbir müdahale de bulunmaksızın bu yaraların iyileştiğini görürsünüz. Kabuklanma olur, sonra o kabuk düşer ve sanki hiç yaralanmamışsınız gibi iyileşirsiniz. Bunu yapan şey vücudun kendini iyileştirme mekanizmasıdır. Biz buna yara iyileşme mekanizması deriz. Yarayı iyileştirebilen bir vücut her şeyi iyileştirebilir. Bu sebeple akupunktur tedavisi vücudun içimizde bulunan gücünü, mekanizmayı harekete geçirerek birçok hastalığı tedavi edebilen bir tekniktir. Bu teknik dünyanın her tarafında uygulanıyor. Uzakdoğu’da başlamış sistematiğini de Çinliler yapmış.
 
EDA: Bunlar hangi hastalıklar?
HİKMET GÜLAÇTI: Mesela reflü hastalığı birçok insanı rahatsız ediyor. Reflü midede ki sıvının yemek borusuna doğru kaçarak o bölgede tahribat yaptığı bir hastalıktır. Eğer bu durumda ki bir hasta da cerrahi müdahale çok gerekli değilse bunu akupunkturla tedavi edebiliyoruz. Migrende yine insanları çok rahatsız eden ve bol miktarda ilaç kullanmayı gerektiren bir hastalık. Buna rağmen ilaçlarla sadece semptomlar iyileştirilebiliyor. Ama akupunkturla içerideki kendi kendine iyileştirme sistemini uyandırarak hastayı tedavi etme şansımız var. Migrende çok da yüksek başarılar elde ediyoruz. Boyun ağrıları, sırt ağrıları, boyun fıtıkları… Eğer ameliyat kesinlikle şart değilse bu hastalıkları tedavi edebilme şansına sahibiz.

EDA: Zaten hastanın ameliyatlık bir durumu yoksa fizik-tedavi yöntemiyle de tedavi edilebiliyor değil mi?
HİKMET GÜLAÇTI: Evet, bu konuda fizik-tedavi uzmanları da çok büyük çaba sarf ediyorlar. Ama biz ufak tefek birkaç iğne batırmakla bu işi çözebileceğimizi biliyoruz. O yüzden bu yöntemin herkesin aklının bir köşesinde kalmasını isterim. Mesela diz ağrıları olabilir, diz kireçlenmeleri olabilir, kısacası kireçlenmelerin hüküm sürdüğü bütün eklemlerde akupunktur iyileştirmek o rahatsızlığı iyileştirme şansına sahiptir.

EDA: Her şeyin başı sağlık ve sağlıklı olmak içinde sigaradan uzak durmak gerekiyor. Sigara birçok hastalığa yol açtığı gibi kansere de neden olabiliyor. Bu anlamda da insanlara yardımcı olabiliyor musunuz?
HİKMET GÜLAÇTI: Çok yardımcı oluyoruz. Hele de sigaranın yasaklanmaya başlandığı şu zamanlar bizim için çok avantajlı zamanlar. Artık insanlar sigara içmekte zorlanıyorlar. O yüzden bir an evvel kararlarını verip akupunktura gelmeliler. Çünkü bu yöntemin çok rahatlatıcı etkisi var. 
 
 
 

Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Google Favorilere Ekle Yahoo! Favorilere Ekle Pinterest'de Paylaş
Bu ürün 5.0 puan almış, 1
kişi tarafından değerlendirilmiştir.
Kapat
Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.